سیستم عامل iOS 10 هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و نسخه‌ی پیش نمایش آن در اختیار برخی از توسعه‌دهندگان قرار گرفته است. در حالی که این سیستم عامل هنوز به صورت عمومی عرضه نشده، iH8sn0w توانست آن را جیلبریک کند. حتی برای تایید این کار، ویدیویی هم از جیلبریک شدن iOS 10 منتشر کرده است. این هکر توانسته با جیلبریک کردن iOS 10 روی iPhone 5 برنامه‌ی Cydia را اجرا کند. او گفته که Cydia به خوبی روی iOS 10 اجرا شد و هنوز هیچ مشکلی در آن دیده نمی‌شود. درحالی که هنوز جیلبریک پایداری برای iOS 9. 3. 2 ...

iOS 10 نیامده، جیلبریک شد / فیلماخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

سیستم عامل iOS 10 هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و نسخه‌ی پیش نمایش آن در اختیار برخی از توسعه‌دهندگان قرار گرفته است.

 در حالی که این سیستم عامل هنوز به صورت عمومی عرضه نشده، iH8sn0w توانست آن را جیلبریک کند. حتی برای تایید این کار، ویدیویی هم از جیلبریک شدن iOS 10 منتشر کرده است.

این هکر توانسته با جیلبریک کردن iOS 10 روی iPhone 5 برنامه‌ی Cydia را اجرا کند. او گفته که Cydia به خوبی روی iOS 10 اجرا شد و هنوز هیچ مشکلی در آن دیده نمی‌شود.

درحالی که هنوز جیلبریک پایداری برای iOS 9.3.2 عرضه نشده و اپل iOS 9.3.3 را هم راهی بازار کرده، باید ببینیم که در چه زمانی یک جیلبریک پایدار برای iOS 10 به شکل عمومی عرضه می‌شود.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده از جیلبریک شدن iOS 10 را مشاهده کنید:

 

 

این ویدیو می‌گوید که همچنان جیلبریک شدن iOS جدید امکان‌پذیر است. البته باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا این اتفاق برای نسخه‌ی نهایی این سیستم عامل هم رخ می‌دهد یا خیر. البته شرکت اپل بروزرسان‌های مختلفی را برای نسخه‌ی آزمایشی iOS 10 منتشر کرده که بسیاری از باگ‌ها و حفره‌های امنیتی این سیستم عامل را برطرف کرده است.

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه