پایه شارژ ۱byone. پایه شارژ ۱byone. امروزه روش شارژ دستگاه های الکترونیکی هوشمند نظیر گوشی ها و تبلت های مختلف، توجه کاربران را به خود جلب کرده است. 1byone یکی از مواردی است که در این حیطه به خوبی درخشیده است. این شارژر در حقیقت پایه ای محسوب می شود که می توان آن را 3 سه کاره دانست. شما می توانید آیفون، آیپد، گوشی های دیگر و تبلت خود را با این دستگاه کاربردی شارژ کنید. پایه شارژ سه کاره ۱byone. از شارژر ۱byone می توان برای شارژ آیفون، آیپد و تبلت استفاده کرد. ظاهر زیبا، بدنه آلومینیومی صی ...

پایه شارژ سه کاره ۱byone(+عکس)شارژر 1byone, شارژر سه کاره ۱byone,شارژر

پایه شارژ ۱byone

 

پایه شارژ ۱byone
امروزه روش شارژ دستگاه های الکترونیکی هوشمند نظیر گوشی ها و تبلت های مختلف، توجه کاربران را به خود جلب کرده است. 1byone یکی از مواردی است که در این حیطه به خوبی درخشیده است. این شارژر در حقیقت پایه ای محسوب می شود که می توان آن را 3 سه کاره دانست. شما می توانید آیفون، آیپد، گوشی های دیگر و تبلت خود را با این دستگاه کاربردی شارژ کنید.

 

شارژر 1byone, قیمت شارژر سه کاره ۱byone,شارژر

پایه شارژ سه کاره  ۱byone

شارژر 1byone, شارژر سه کاره ۱byone,شارژر

از شارژر ۱byone می توان برای شارژ آیفون، آیپد و تبلت استفاده کرد

 

ظاهر زیبا، بدنه آلومینیومی صیقلی به همراه کاربرد های متعدد پایه شارژ ۱byone از نقاط قوت آن به حساب می رود. ابعاد پایه شارژ ۱۲٫۹ در ۳٫۵ در ۷٫۷ اینچ است. پایه شارژ ۱byone به راحتی قابل حمل بوده و پوسته آلومینیومی مرغوب به کار رفته در ساختارش، استحکام خوبی را به آن بخشیده است.

 

شارژر سه کاره ۱byone,شارژر 1byone,شارژر

دو پورت یو اس بی ۲٫۴ آمپر در قسمت پشتی پایه شارژ ۱byone طراحی شده است

 

از دیگر امکانات پایه شارژ ۱byone، استندی مخصوص ساعت اپل است، در سمت چپ این استند نیز جایگاهی برای شارژ گوشی های مختلف اپل و همچنین آیپاد منظور شده است. این دو جایگاه در مناسب ترین زاویه دید تنظیم شده اند. به علاوه این موارد، دو پورت یو اس بی ۲٫۴ آمپر نیز در قسمت پشتی پایه شارژ ۱byone طراحی شده است که می توان با استفاده از آن ها همزمان دو دستگاه دیگر و یا حتی دوربین را نیز شارژ کرد.
۱byone در دو رنگ و با قیمت ۶۵٫۹۹ دلار موجود است.

منبع : mobna.com

کلمات کلیدی :
نظر��ت بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه