دوربین هاسلبلاد. دوربین جدید هاسلبلاد. نام هاسلبلاد در دنیای عکاسی معادل نام هایی مانند فراری و بوگاتی در دنیای خودرو است. این شرکت سوئدی از سال 1941 مشغول معرفی دوربین ها و تجهیزاتی فوق العاده بوده که در اختیار داشتن یکی از آنها غبطه خوردن دیگر عکاسان حال چه آماتور و چه حرفه ای را در پی دارد. هاسلبلاد به تازگی دوربین جدید H6D را معرفی کرده که دنیای دوربین های مدیوم فرمت که برای ثبت تصاویری با کیفیت بیلبوردی طراحی شده اند را بازسازی کرده است. دوربین هاسلبلاد. دوربین توانمند و شگف انگیز هاسل ...

معرفی دوربین جدید هاسلبلاد با برچسب قیمت خیره کنندهقیمت دوربین هاسلبلاد, انواع دوربین هاسلبلاد, دوربین هاسلبلاد

دوربین هاسلبلاد

 

دوربین جدید هاسلبلاد
نام هاسلبلاد در دنیای عکاسی معادل نام هایی مانند فراری و بوگاتی در دنیای خودرو است.

این شرکت سوئدی از سال 1941 مشغول معرفی دوربین ها و تجهیزاتی فوق العاده بوده که در اختیار داشتن یکی از آنها غبطه خوردن دیگر عکاسان حال چه آماتور و چه حرفه ای را در پی دارد. هاسلبلاد به تازگی دوربین جدید H6D را معرفی کرده که دنیای دوربین های مدیوم فرمت که برای ثبت تصاویری با کیفیت بیلبوردی طراحی شده اند را بازسازی کرده است.

 

قیمت دوربین هاسلبلاد,مشخصات دوربین هاسلبلاد, دوربین هاسلبلاد

دوربین هاسلبلاد

 

دوربین توانمند و شگف انگیز هاسلبلاد در دو مدل H6D-100c و H6D-50c در دسترس خواهد بود که به ترتیب برچسب قیمت هنگفت 32,995 دلاری و 25,995 دلاری را یدک می کشند. هاسلبلاد H6D-100c به حسگری 100 مگاپیکسلی مجهز است و مدل H6D-50c حسگری 50 مگاپیکسلی دارد.

 

قیمت دوربین هاسلبلاد,دوربین هاسلبلاد,انواع دوربین هاسلبلاد

دوربین هاسلبلاد مدل H6D-50c حسگری 50 مگاپیکسلی دارد

ویژگیهای دوربین هاسلبلاد, انواع دوربین هاسلبلاد, دوربین هاسلبلاد

دوربین هاسلبلاد H6D-100c به حسگری 100 مگاپیکسلی مجهز است

 

دوربین مدیوم فرمت جدید هاسلبلاد دارای بستر الکترونیکی به طور کامل جدید است و با صفحه نمایش لمسی، اتصال USB، سازگاری با کارت های SD و CFast، و همان گونه که اشاره شد حسگری 50 مگاپیکسلی یا 100 مگاپیکسلی همراهی می شود. همچنین، هاسلبلاد H6D از سرعت شاتر جالب توجه 1/2000، ایزو تا 12,800، و توانایی فیلمبرداری 4K بهره می برد.

بدنه هاسلبلاد H6D از طراحی ارگونومیک و ماژولار برخوردار است که قرارگیری مناسب بدنه دوربین در دست عکاس را امکان پذیر می کند.
منبع : asriran.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه