صفحه نمایش خمیده‌ی گلکسی نوت ۷ را ببینید / فیلم. تا این لحظه تصاویر زیادی از گلکسی نوت ۷ منتشر شده و با قسمت‌های مختلف این تلفن همراه هوشمند آشنا شده بودیم. امروز ویدیوی تازه‌ای از این محصول به بیرون درز کرده که صفحه نمایش خمیده‌ی آن را نشان می‌دهد. در این ویدیو بخش‌هایی از رابط کاربری این گوشی هم نشان داده می‌شود که شباهت زیادی به گلکسی S7 داشت. گلکسی نوت ۷ یک مدل معمولی با صفحه نمایش مسطح هم دارد. البته در این ویدیو یک قاب محافظ روی صفحه نمایش گلکسی نوت ۷ قرار گرفته که توسط شرکت Olixar سا ...

صفحه نمایش خمیده‌ی گلکسی نوت ۷ را ببینید / فیلماخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

تا این لحظه تصاویر زیادی از گلکسی نوت ۷ منتشر شده و با قسمت‌های مختلف این تلفن همراه هوشمند آشنا شده بودیم.

امروز ویدیوی تازه‌ای از این محصول به بیرون درز کرده که صفحه نمایش خمیده‌ی آن را نشان می‌دهد. در این ویدیو بخش‌هایی از رابط کاربری این گوشی هم نشان داده می‌شود که شباهت زیادی به گلکسی S7 داشت.

گلکسی نوت ۷ یک مدل معمولی با صفحه نمایش مسطح هم دارد.

البته در این ویدیو یک قاب محافظ روی صفحه نمایش گلکسی نوت ۷ قرار گرفته که توسط شرکت Olixar ساخته شده است. انتظار می‌رود که این محافظ همزمان با عرضه‌ی گلکسی نوت جدید راهی بازار شود. این محافظ برای صفحه نمایش خمیده‌ی نوت ۷ ساخته شده است.

 

 

همچنین در جدیدترین تصویر منتشر شده از این گوشی، مشخص شده که تلفن همراه هوشمند جدید سامسونگ یک مدل با صفحه نمایش مسطح هم دارد.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه