ساخت ساعت هوشمند با استفاده از کاغذ الکترونیک

ساخت ساعت هوشمند با استفاده از کاغذ الکترونیک


ساخت ساعت با کاغذ هوشمند,ساعت هوشمند,کاغذ الکترونیک

ساخت ساعت هوشمند با استفاده از کاغذ الکترونیک
شرکت سونی موفق به طراحی ساعتی شده که برای ساخت آن از کاغذ الکترونیک استفاده شده است. قرار است این ساعت سال آینده میلادی عرضه شود.
طراحی این ساعت در راستای برنامه‌ریزی سونی برای ساخت نسل جدیدی از محصولات فناوری صورت می گیرد که بسیار نازک و منعطف و حتی قابل تا شدن هستند. در این محصولات تمام سطح دستگاه می تواند به عنوان نمایشگر عمل کند.


نکته دیگر این است که محصولات یاد شده بیشتر از نظر طراحی و شکل ظاهری ظرافت دارند تا امکانات فناوری. بنابراین این ساعت در مقایسه با تولید مشابه اپل و سامسونگ جلوه دیگری خواهد داشت و اگر در رقابت با آنها پیروز شود بازار فناوری را تحت الشعاع قرار می دهد.

سونی برای طراحی و عرضه چنین محصولاتی واحد تجاری مجزایی تاسیس کرده و ساعت مذکور یکی از اولین تولیدات آن است. قرار است واحد یاد شده محصولات فناوری جدیدی طراحی کند، اما هنوز جزییات چندانی در این زمینه در دست نیست.
کاغذهای الکترونیک جز اصلی طراحی محصولات مذکور بوده و از آنها می توان برای برقراری ارتباطات بی سیم هم استفاده کرد. همچنین تلاش می شود تا این محصولات به طور ماژولار یا در قالب قطعه قطعه های مجزا طراحی شوند تا افراد بتوانند بدون بهره مندی از مهارت های مهندسی هم از انها برای پیشبرد امور مختلف استفاده کنند.
منبع : farsnews.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه