دهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر «اسماء الحسنی» همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان از 8 تا 20 تیرماه در گالری‌های ممیز و زمستان خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در دهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر «اسماء الحسنی» آثاری از ابوالفضل خسروی، احمد عزیزپور، امید سیفی مورودی، آیدا نایبان، باقر جعفری، جواد جاذبی، حسین شجاعی، حسین کریمی، حسین یوزباشی، رامین رافعی، رضا اعدی مهربانی، زهرا صفایی فرد، سپیده قنبری، سید حسن انصاری یگانه، سید محمد جواد زهادت، سید مهدی موسوی، شراره خدایار، شهرام دلدار، صالح زنگنه، علی آسیایی، علی بیات، فایزه بهارلویی، فرشاد عیسی پور، کاوه افرایی، محسن جعفری، محمد افشار، محمد حسین غیاثوند، محمدرضا سعدی، محمد صابر شیخ رضایی، مرتضی رحمتی، مرتضی عارف، میلاد فیضی، نوشین بیجاری و هادی مرادی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.


همچنین جوایز این دوره بخش مسابقه پوستر اسماء الحسنی برای نفر اول 3 میلیون تومان و دیپلم افتخار، نفر دوم 2 میلیون تومان و دیپلم افتخار و نفر سوم 1 میلیون تومان و دیپلم افتخار تعیین شده است. برای 5 برگزیده دیگر نیز لوح تقدیر و 500 هزار تومان از سوی هیئت داوران به منظور تشویق هنرمندان در نظر گرفته شده است.

صداقت جباری، محمدعلی رجبی، سید حمید شریفی آل هاشم، مصطفی گودرزی و مسعود نجابتی اعضای هیئت داوران دهمین دوره نمایشگاه پوستر اسماء الحسنی بوده، دبیری این نمایشگاه بر عهده علی وزیریان است و مهدی مرادی مدیریت اجرایی آن را بر عهده دارد.


دهمین دوره نمایشگاه پوستر «اسماء الحسنی» یک بخش جانبی با عنوان «جلوه‌ای از هنر شیعی» نیز دارد که به همت کانون هنر شیعی گردآوری و بازسازی شده است. 40 اثر ارائه شده در این بخش منتخبی است از آثار بدیع قدما در بخش قرآنی این کانون هنری که متناسب با آثار بخش مسابقه انتخاب و توسط گروهی متشکل از اساتید خط و گرافیک بازسازی شده تا قابل ارائه در اندازه های بزرگ و کیفیتی مطلوب باشد.

این نمایشگاه به همت سایت اینترنتی Today Posters و با حمایت مرکز آفرینش‌های هنری مسجد مقدس جمکران، خانه هنرمندان ایران و کانون هنر شیعی برپا خواهد شد.

همچنین مراسم اهدای جوایز این دوره همزمان با افتتاح نمایشگاه یکشنبه 8 تیرماه از ساعت 19.30 در تالار شهناز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از 8 تا 20 تیرماه به گالری‌های استاد ممیز و زمستان خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه نمایند.گردآوری:  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture

لذت «قهوه و سیگار» با هم+تصاویر
گزارش تصویری سفرنامه لیندا کیانی به برزیل
اشتباه عجیب رضا یزدانی و سام درخشانی در برزیل+تصاویر
مسؤولان محترم لطفا آروم‌تر؛ ما عقب موندیم!؛طنز
افشای ازدواج زوج سینمایی در برزیل+تصویر
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه