استند شارژ دوداک. هر روزه پایه شارژ های متنوعی با ظاهر و کاربرد های متفاوت وارد بازار می شوند. البته تقاضا برای هر کدام از این محصولات بسته به سلایق و اولویت های مشتریان، محدوده گسترده ای را به خود اختصاص داده است. استند شارژ دوداک. استند شارژ دوداک را می توان یکی از بهترین استند های موجود به حساب آورد. با کمک استند شارژ دوداک می توانید ساعت اپل، آیفون، آیپد، دستگاه های اندرویدی خود و یا حتی دستگاه هایی که به پورت یو اس بی-سی متصل می شوند را شارژ مجدد کنید. در قسمت هلالی داخلی این دستگاه ...

استند شارژ دوداک (+عکس)ویژگیهای استند شارژ دوداک, مشخصات استند شارژ دوداک, استند شارژ دوداک

استند شارژ دوداک

 

استند شارژ دوداک (+عکس)
هر روزه پایه شارژ های متنوعی با ظاهر و کاربرد های متفاوت وارد بازار می شوند. البته تقاضا برای هر کدام از این محصولات بسته به سلایق و اولویت های مشتریان، محدوده گسترده ای را به خود اختصاص داده است.

 

مشخصات استند شارژ دوداک,ویژگیهای استند شارژ دوداک,استند شارژ دوداک

استند شارژ دوداک

 

استند شارژ دوداک را می توان یکی از بهترین استند های موجود به حساب آورد. با کمک استند شارژ دوداک می توانید ساعت اپل، آیفون، آیپد، دستگاه های اندرویدی خود و یا حتی دستگاه هایی که به پورت یو اس بی-سی متصل می شوند را شارژ مجدد کنید. در قسمت هلالی داخلی این دستگاه نیز چراغ ال ای دی قرار گرفته است که سه سطح از روشنایی را به انتخاب شما ممکن می سازد.

 

مشخصات استند شارژ دوداک,ویژگیهای استند شارژ دوداک, استند شارژ دوداک

به کمک استند شارژ دوداک می توانید ساعت اپل، آیفون، آیپد، دستگاه های اندرویدی را شارژ کنید

 

ویژگیهای استند شارژ دوداک, مشخصات استند شارژ دوداک, استند شارژ دوداک

استند شارژ دوداک

 

استند شارژ دوداک همان طور که گفته شد ابزاری چند کاره بوده که از طراحی خوبی در ساخت خود بهره مند است. ابعاد دوداک ۲۳۲٫۲ در ۲۰۰ در ۱۷۳ میلی متر است و ظاهری صیقلی و در عین حال مدرن دارد. پوشش آلومینیومی استند شارژ دوداک، حس منحصر به فردی را به مخاطب القا می کند و عرضه آن در سه رنگ متفاوت این امکان را به شما می دهد تا بیشترین همخوانی دوداک را با رنگ دستگاه های هوشمند خود ایجاد کنید.

 

ویژگیهای استند شارژ دوداک, مشخصات استند شارژ دوداک, استند شارژ دوداک

استند شارژ دوداک در سه رنگ رز گلد، طلایی و نقره ای عرضه خواهد شد

 

ویژگیهای استند شارژ دوداک,استند شارژ دوداک,مشخصات استند شارژ دوداک

استند شارژ دوداک دارای ابعاد ۲۳۲٫۲ در ۲۰۰ در ۱۷۳ میلی متر است

ویژگیهای استند شارژ دوداک, مشخصات استند شارژ دوداک, استند شارژ دوداک

استند شارژ دوداک

 

این سه رنگ رز گلد، طلایی و نقره ای خواهند بود. پورت های متعدد نیز امکان شارژ تقریبا هر دستگاهی را فراهم آورده است. البته جایگاه شارژ ساعت اپل قابل جداسازی از دستگاه و شارژ از طریق های دیگر است. استند شارژ دوداک، این مجموعه زیبا و کاربردی به ارزش ۷۹ دلار قابل خریداری است.

 

ویژگیهای استند شارژ دوداک,پایه شارژی, کاربردهای استند شارژ دوداک

استند شارژ دوداک

 

منبع : mobna.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه